cihat_alagoz

TÜYAP 10. Adana Mobilya – Dekorasyon Fuarı, yarın açılıyor.
TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, 30 Ekim 2016 tarihine kadar gezilebilecek Adana Mobilya Dekorasyon Fuarının, klasik mobilya konusunda ülkemizin ve bölgesinin tek fuarı olma özelliği taşıdığını ifade ederek, “”6 gün boyunca oluşacak iş hacmi ile bölge yatırımlarının gelişmesine katkı sağlayacağız” dedi.
Alagöz, fuar hakkında şu yorumlarda bulundu;
“MOSİAD ile birlikte yol alarak uzun soluklu bir işbirliği yaptık. Sektörün lider mobilya firmasını ağırlayacağımız fuarımıza Hindistan, Lübnan, Dubai, İsrail, Irak, İran, Filistin, Tunus, Oman, Ürdün, Özbekistan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden gelecek 200 kişilik Profesyonel Alım Heyetini Adana Mobilya Dekorasyon Fuarında ağırlayacağız. Ülkelerinde sektörün önde gelen işadamlarının katılımcı firmalarımız ile bir araya gelmelerini sağlayarak, geliştirilecek ticaret ile bölge ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz” . Mobilyacılık sektöründe takip edilen ve uzak coğrafyalardan dahi ziyaretçi alan Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı tanıtım çalışmaları çerçevesinde, hedef ziyaretçilerle sıcak temas kurmayı amaçladık, hedef pazarda yer alan bir çok ülkenin önde gelen mobilya ithalatçıları ile yakın ilişkiler kurduk”
Alagöz alım heyeti programı kapsamına, Adana’nın tanıtımına destek olmak amacıyla katılımcılar için Adana’nın tarihi ve kültürel bölgelerini tanıtmayı amaçlayan bir gezi programı da düzenlediklerini sözlerine ekledi.
Adana Mobilya – Dekorasyon Fuarı 2016, 25-29 Ekim 2016 tarihleri arasında 10.00 – 21.00, 30 Ekim 2016 günü ise 10.00 – 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

Yukarı ↑ | İletişim | Gizlilik Politikası | Site kullanım Kuralları

© 2016 Bülten Adana - Adana'nın Etkinlik Dünyası