lion2

118-U Yönetim Çevresi Lions Kulüpleri Atatürk’ü anma haftası kapsamında 100.Yılda 100 etkinlik diyerek önce 27 Ekim Perşembe günü saat :20.00 Mersin Kültür Merkezin de Cumhuriyet Korosu ile başlayacakları Ata’mızı anma konserinden sonra, Bestekar Ln.Savaş Oytun önderliğinde Lions Korosunun çalışmalarına başlandı.Lions Korosu,14 Kasım Pazartesi günü saat:20.00 da Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonunda Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirerek Ata’mızı yad edecekler.

Yaptıkları hizmetlerle gündemde olan Lions Kulüpleri sanatsal yönleriyle de sanatçının ve sanatın her zaman yanın da olduklarını bir kez daha gösterdiler. Gönüllü Lions Kulüpleri üyelerinden oluşan koro,14 Kasım Pazartesi günü bütün Adana halkını Büyükşehir Belediyesine davet ediyor.

118-U Genel Yönetmeni Ln.Ömer Ruhi Eryurt, ‘‘Lions’un 100.Yılında Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 27 Ekim saat:20.00’de Mersin Kültür Merkezinde Cumhuriyet Konseri ‘ne tüm halkımızı bekleriz. Ardından Lions Kulüp üyelerinin oluşturduğu Lions Korosu 14 Kasım Pazartesi Büyükşehir Belediyesin saat :20.00’de Ata’mızın sevdiği şarkıları seslendirecektir.Buraya da herkesi davet ediyoruz.Lions Kulüpleri hizmet için bir araya gelmekle birlikte sanatsal faaliyetlerde de bir arada tek nefes tek ses olmaktadır.Hele söz konusu Ata’mız,bayrağımız ise tek vücut olmak kaçınılmazdır’’Derken birlik beraberlik mesajları vererek etkinliklere tekrar herkesi davet etti.

Yorum Yaz

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yukarı ↑ | İletişim | Gizlilik Politikası | Site kullanım Kuralları

© 2016 Bülten Adana - Adana'nın Etkinlik Dünyası